GYMNÁZIUM TANVALD - Obchodní akademie

Gymnázium Tanvald

Škola
Obchodní akademie

Základní informace o OA.

 

Absolvent OA je středoškolsky vzdělaný pracovník se všeobecným i odborným vzděláním pro výkon práce v podnikatelské sféře, tuzemském i mezinárodním obchodě, veřejné správě, v bankovním sektoru a dalších službách.

Od 1. ročníku se na škole vyučují povinně dva cizí jazyky, nabízíme volbu anglický, francouzský a německý jazyk.

Studenti absolvují ve III. ročníku praxi ve firmách a institucích a absolvují projekt Studentská společnost ve spolupráci s Baťa Junior Achievement.

Maturanti obdrží se závěrečným vysvědčením dodatek v podobě tzv. EUROPASSU, který podporuje mobilitu studentů ve státech EU.

Pro výuku odborných předmětů jsou určeny učebny fyziky, chemie, písemné a elektronické komunikace a výpočetní techniky.

V učebním plánu je navýšena hodinová dotace vůči rámcovému vzdělávacímu programu ve výuce jazyků, informatiky a odborných předmětů. 

Stravování je zajišťováno firmou SCOLAREST při základní škole. Denně výběr ze čtyř hlavních jídel, několika druhů ovocných a zeleninových salátů.

Mate-li zájem, přijďte si prohlédnout naši školu nebo nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

 

Studium na Gymnáziu Tanvald má již šedesátiletou historii a proto všichni věříme, že i Gymnázium a obchodní akademie Tanvald poskytne žákům z Tanvaldu a okolí dobré vzdělávací podmínky a otevře absolventům brány do úspěšného dalšího studia, zaměstnání a života.

 

(11.01.2016)